*VISION* : A vibrant Dzongkhag that is culturally strong, socially cohesive, economically sound and environmentally healthy with governance ethics. *འཆར་གནང་།* རྫོང་ཁག་འདི་ལེགས་ལྡན་གཞུང་སྐྱོང་གི་ལམ་བཟང་དང་ལྡན་ཏེ་རང་ལུགས་ལམ་སྲོལ་མ་ཉམས་མི་སྡེའི་མཐུན་སྒྲིག་ཆེ་བ་རང་དགོ་རང་ལང་གི་དཔལ་འབྱོར་དང་ལྡམ་པ་མཐའ་འཁོར་གནས་སྟངས་སྒྲིང་སྒྲིང་དང་ལྡནམ་སྦེ་ཉམས་དགའ་བའི་རྫོང་ཁག་ཅིག་སྦེ་གནས་པ། *MISSION* : To create an enabling environment for holistic development by ensuring prompt and better services to be self reliant Dzongkhag. *དམིགས་ལཱ།* རྫོང་ཁག་འདི་རང་དགོ་རང་དྲོངས་སྦེ་གནས་ཐབ་ལུ་ལེགས་བཟང་གི་ཞབས་ཏོག་ཐོགས་པམེད་པར་མཁོ་སྤྲོད་འབད་དེ་ཡོགས་ཚང་གོང་འཕེལ་གཏང་ཐབས་ལུ་ཅི་ལྕོགས་གང་ལྕོགས་ཀྱི་སྒོ་ལས་ཕྱག་ཕྱིད་ཞུ་ནི་གི་བརྩོན་ཤུགས་བཀྱེད་ནི་ལུ་དམིགས་པ།

Contact

 

Contact Webmaster @

E-mail: glham@lhuentse.gov.bt

Tel: +975 04 545100

Fax: +975 04 545107

Contact List
Dzongkhag Administraton, Lhuentse 2016
1. Sector Heads
SL NO Name Designation Telephone Mobile Fax Email_ID
1 Dasho Jambay Wangchuk Dzongdag 545101 17619345 545107 jambaywangchuk@lhuentse.gov.bt
2 Dasho Kinley Dorji Dzongrab 545102 17611304 kdorji@lhuentse.gov.bt
3 Langa Dorji HRO 545136 17288415 ldorji@lhuentse.gov.bt
4 Tsheltrim Dorji Asst. Accounts Officer 545103 17589663 545103 tshetrimd@lhuentse.gov.bt
5 Dawa Tshering Planning Officer 545182 17630288 dawatshering@lhuentse.gov.bt
6 Gyem Lham Asst. ICT Officer 545100 17938523 glham@lhuentse.gov.bt
7 Rinchen Jamtsho Census Officer 545219 17828016 rjamtsho@lhuentse.gov.bt
8 Ugyen Pem Chief DEO 545218 17777176  545126 upem@lhuentse.gov.bt
9 Tshering Dorji LRO 545221 17912331 tsheringdorji@lhuentse.gov.bt
10 Kelzang Lhendup DE 545128 17610251 klhundup@lhuentse.gov.bt
11 Dorjee DAO 545127 17670357 dorjee@lhuentse.gov.bt
12 Norbu Drolma Offtg. DLO 545105 17781552 ddoelma@lhuentse.gov.bt
13 Sangay Wangchuk IA 545164 17721810 swangchuk@lhuentse.gov.bt
14 Ugyen Dorji DHO 545115 17668719 udorji@lhuentse.gov.bt
15 Sangay Dendup Election Officer 545137 17655307 sangaydendup@lhuentse.gov.bt
16 Tashi Dendup Procurement Officer 545222 17602684 545222 tashidendup@lhuentse.gov.bt
17 Sachin Limbu Env.Officer 545166 17774440 slimbu@lhuentse.gov.bt
18 Tashi Gyeltshen DYT Secretary 545203 17781551 tgyeltshen@lhuentse.gov.bt
19 Tshering Chophel Kidu Officer 545199 17633909 chophel4u@yahoo.com
20 Karma Thinley DSO 545181 17625953 thinleyk@lhuentse.gov.bt
21 Chenpo AMCO 545182 17848423 chenpo.karm@gmail.com
2. Gewog Administrative Officers
SL NO Name Designation Telephone Mobile Fax Email_ID
1 Dorji Tshering GAO, Jarrey 17727006 tsheringd@lhuentse.gov.bt
2 Dorji Gyeltshen GAO, Metsho 17921388 dgyeltshen@lhuentse.gov.bt
3 Wangchuk Dema GAO, Maenbi 17908501 wdema@lhuentse.gov.bt
4 Sherab Gyeltshen GAO, Minjey 17555055 sherabgyeltshen@lhuentse.gov.bt
5 Chimi Yangzom GAO, Gangzur 17583982 cyangzom@lhuentse.gov.bt
6 Tashi Tshering GAO, Kurtoe 17647406 tsheringt@lhuentse.gov.bt
7 Kelzang Wangdi GAO, Khoma 17658837 kelzangwangdi@lhuentse.gov.bt
8 vacant GAO, Tsenkhar
3. Drivers
SL NO Name Vehicle No Type Bmobile Tcell
1 Sonam Chophel BG-4-A0238 Prado 19787032
2 Rinzin Chogyal BG-1-A2580 Bolero 17766531
3 Passang Dorji BG-2-A0943 Hilux 17740006
4 Leki Dorji BG-4-A0254 Hilux 17965592
5
Novin Pradhan
BG-2-A0822 Tractor
17981755
Garbage Compactor
Cesspool
6 Chencho Nidup BG-2-A0647 DCM 17740736
 Posted by admin at 10:22 pm
© 2011 Dzongkhag Administration, Lhuentse Contact webmaster @ glham@lhuentse.gov.bt. Tel: +975 04 545100, Fax +975 04 545100 Privacy Policy | Legal Disclaimer | Copyright